Plaża
lkk

Wyróżnili nas

Polub nas

Aktualny cennik zwiedzania Bunkrów

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
627993

"Szprycha" po raz III na bunkrach

Kolejny raz  Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej "Szprycha" ze  Słupsku, odwiedziło Twierdzę  Ustka. Zjedli tutaj grochówkę oraz spędzili miło czas ,że aż  dzieci nie chciały stąd wyjeżdżać.Zapraszamy słupszczan do wspólnych z nimi  wypraw .

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Podajemy adresy ich stron  www.rpswiat.plwww.facebook/Stowarzyszenie-Turystyki-Rowerowej-Szprycha   oraz trochę wiadomości o nich: " - Jesteśmy grupą ludzi, których łączy wspólna pasja, jaką jest turystyka rowerowa. Nasze wycieczki organizujemy spontanicznie, w ramach wolnego czasu i chęci.
STR "Szprycha" to sposób poznawania otaczającego nas świata przez podróżowanie rowerem, to grupa przyjaciół, znajomych spędzająca wspólnie czas na rowerowych wypadach po kraju i świecie.
Staramy się organizować nasze wycieczki tak, aby oprócz przejechanych kilometrów, poznać kulturę mijanych regionów, odwiedzić ciekawe miejsca. Nie interesuje nas bicie rekordów odległości, wyjazdy nie mają charakteru wyczynowego.
Poruszamy się głównie po trasach rowerowych, omijając, gdy tylko jest to możliwe, drogi samochodowe. Nocujemy pod namiotem, by w ten sposób być bliżej natury. Rajdy weekendowe odbywają się w pobliżu naszego miasta. Potrzebna nam jest jedynie dobra pogoda i wolny czas.
Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi świata oraz podołają trudom rowerowej włóczęgi. Należy pamiętać, że udział w rowerowym wyjeździe grozi: zmęczeniem, niewyspaniem, zmoknięciem, zmarznięciem oraz nierówną opalenizną.

embed video powered by Union Development